Tokiohotel - pierwszy wpis

Temat: Tokio Hotel
Co prawda nie znam niemieckiego i nie rozumie co śpiewają. Jednak po usłyszeniu dwóch piosenek z ich płyty i dwóch piosenek z nowej płyty Madonny z cała pewnością stwierdzam że są na zbliżonym poziomie, wręcz z przewaga na chłopaków . No może poza głosem, ale jak na tak młodego kolesia ma całkiem niezły aparat. Na nią jednak prawie nikt nie najeżdża. Wydaje mi się niestety, że człowiek od marketingu za bardzo zawrócił im w głowie. Cóż mogę tylko powiedzieć, ze z Depechów tez kiedyś się śmiali . Dlatego życzę chłopakom jak najlepiej.
Źródło: hydepark.net.pl/viewtopic.php?t=4317Temat: [Quiz] Muzyka
jak nazywa sie najnowsza płyta madonny?
Źródło: forum.travian.pl/showthread.php?t=111178


Temat: Marek Niedźwiecki - Top 30 - 3 maja 2008
Top 30 (niezwykła sobota, bo to 3 maja 2008) … I już! Odkryłem jednak na nowej płycie Madonny dwie piosenki, do których będę wracał. Dziesięcioletni Coldplay wydał 3 albumy i sprzedał ponad 30 milionów tych płyt. Też czekam na „Viva la Vida or Death and All His Friends”. „Violet Hill” to utwór z “opóźnionym zapłonem”. Po pierwszym razie prawie nic, a potem nie można się uwolnić. Grupa Journey wraca nowym wydawnictwem CD/DVD. „Revelation” pojawi się za...
Źródło: mycharts.pl/forum/viewtopic.php?t=1844


Temat: Nowa płyta MADONNY
Nowa płyta MADONNY   2 lipca Madonna wystąpiła na londyńskim koncercie Live8, zaśpiewała na nim 3 piosenki, które zostały przyjęte z wielkim entuzjazmem publiczności. Na początku listopada Madonna wyda nową płytę i ukaże się film dokumentujący jej trasę koncertową Re-Invention Tour. Jestem ciekawy co myślicie o twórczości tej niekonwencjonalnej, ale zawsze na czasie, artystki?
Źródło: forum.unreal.pl/showthread.php?t=25787